Posted on Залишити коментар

Розмір повітряного кільця – як правильно вибрати?

Підібрати потрібний розмір повітряного кільця важливо не тільки для того, щоб вам було зручно, але і для того, щоб ви були в безпеці.

Звичайно, якщо ви вже працювали на кільці і у вас є досвід, то швидше за все ви знаєте, які трюки ви будете на ньому робити, знаєте пропорції вашого тіла і особисті переваги. Але, часто буває, що ви хочете купити повітряний кільце вперше і тому думаєте над тим, як не помилитися з розміром.

Є кілька основних методів для розрахунку того, який розмір кільця вам потрібно:
Метод №1. Сядьте на стілець і вирівняйте спину. Виміряйте відстань від сидіння до верхньої частини голови і додайте 5 см (для внутрішнього діаметра) або 10 см (для зовнішнього діаметра).

вибрати розмір повітряного кільця

Метод №2. Встаньте прямо, ногами разом. Нагніться, щоб тулуб було під кутом 90 градусів по відношенню до ніг. Виміряйте відстань від підлоги до нижньої частини спини – це відстань буде внутрішнім діаметром кільця, якщо вам потрібен зовнішній – додайте 5 см.

вибрати розмір кільця для повітряної гімнастики

За допомогою цих двох методів можна просто і швидко дізнатися приблизний розмір кільця для повітряної гімнастики, який підійде вам більше всього.

Метод №1 найкраще підійде для початківців. В результаті ви зможете сидіти в кільці без почуття сорому і без побоювання що ви ударитеся головою при виконанні трюків – це реально, якщо ви використовуєте кільце, яке занадто маленьке.

Метод №2 гарантує, що ви зможете зловити ногами кільце у верхній точці при виконанні таких трюків. Якщо реквізит буде занадто великим, то це може означати, що ваші ноги не будуть стосуватися верхньої частини обруча, що потенційно може призвести до падінь.

Ці два методи можуть дати кілька різні результати в залежності від вашого тіла. Наприклад, одна наша знайома отримала результат 100 см за методом №1, але 95 см по методу №2. Так як вона просунута повітряна гімнастка, то вона вважає за краще вибирати кільця по методу №2, так як вона робить багато трюків, які вимагають правильного розташування стопи.

Ми сподіваємося, що тепер ви знаєте, як визначити потрібний розмір повітряного кільця і ​​розумієте наскільки це важливо. В цілому, внутрішній діаметр 95 см вважається універсальним, він підійде для більшості людей середнього зросту. У разі, якщо ваш зріст нижче середнього, то рекомендуємо подивитися моделі 90 см. Відповідно людям з ростом вище середнього підійдуть кільця 100 см або більше.

Також, ми настійно рекомендуємо перед покупкою спробувати потренуватися на чужому кільці (наприклад, в циркових студіях вашого міста). Ви досить швидко зможете зрозуміти який розмір кільця для вас буде оптимальним!

Для установки повітряного кільця можете скористатися підвісом з нашого магазину