Питання – Відповідь

Как оформить заказ?

Для оформлення замовлення необхідно вказати:
1) Контактний номер телефону
2) ПІБ одержувача
3) Адреса доставки, або номер відділення Нової Пошти
4) Модель пілона
5) Висота стелі

Для виміру точної висоти стелі Вам знадобляться:
– будівельна або лазерна рулетка;
– драбина або стілець – головне, щоб можна було вільно дістати рукою до стелі.
При бажанні можна скористатися схилом (будь-яка нитка або мотузка з грузиком на кінці, краще, щоб нитка була з запасом;
В якості вантажу можете прив’язати на нитку будь-яке кільце або важке прикраса) – з ним простіше буде визначити точки вертикальності для установки пілона на стелі та підлозі, а також найкоротша відстань між стелею і підлогою, краще, щоб хтось допоміг, стоячи на драбині ( Стільці) або залишаючись на підлозі.

Отже, приступимо до виміру висоти: Визначте точне місце установки пілона (жердини) для танців.
Місце установки жердини краще визначати з урахуванням мінімальних рекомендованих відстаней для комфортних тренувань:
Для роботи в режимі статики рекомендується не менше 1,5 метрів до стін і меблів і не менше 1,8 метрів до інших пілонів;
Для тренувань в динамічному режимі (з включеною функцією обертання) рекомендується не менше 1,8 метрів до стін і меблів і не менше 2 метрів до інших жердин.
Переконайтеся, що підлога і стеля підходять за всіма вимогами до установки розжимного або стаціонарного пілона.

1. Відзначте це місце – можна поставити хрестик крейдою на підлозі або наклеїти хрест з білого скотча, скотчу.
Поставте поруч з цим місцем стілець або драбину.
2. Одна людина може взяти рулетку і піднятися на стілець (драбину).
3. Людина на стільці (драбині) може взяти рулетку і, висунувши полотно рулетки на необхідну довжину (з невеликим запасом), натягнути її за цими двома точками. Друга людина прикладає початок полотна до точки установки на підлозі, а людина на стільці (драбині) натягує полотно рулетки і дивиться точну відстань від підлоги до стелі.

Жердина для танців готується під конкретну висоту стелі, яку Ви повинні будете вказати в ході оформлення замовлення. У моделей з розтискним механізмом пілон буде встановлюватися на висоту -5 / + 5 см від зазначеної в замовленні висоти стелі.

Зазвичай рекомендують не менше 1,5 метра, але тут присутня питання особистого комфорту. Відстань від жердини до сторонніх предметів визначається величиною замаху ноги при виконанні елементу або крутки. Розтискних модель пілона для танців тим і хороша, що не прив’язана до місця в квартирі. Ви можете заново його по всій квартирі, поки не знайдете найзручніше місце для занять. При цьому ні стать, ні стеля ніяк не страждають. Ніяких слідів від установки!

Якщо пілон встановлюється на певне місце для постійних тренувань – мінімальне відстань, що до стін 1,5 м. Воно може бути і менше, але на певних елементів при крутка ви будете зачіпати ногами стіну. При неможливості створити рівномірну, комфортну зону навколо пілона – можна визначити одну зону, куди будуть робитися все амплітудні елементи. Наприклад, щоб в одну сторону було 2 м, а з трьох інших не менш 1,4 м.

При установці пілона в студію танців або фітнес зал:
Для комфортного заняття при виконанні різних круток і роботі в динамічному режимі (режим вільного обертання пілона) відстань до стін від 1,6 м, відстань між пілонами від 1,7 м.

Які вимоги до приміщення?

Установка пілонів моделі Стандарт (в розпір) передбачає бетонний (забарвлений) стелю, міцний плоский цілісний підлогу (такий, як паркетна дошка, ламінат, глянцева плитка, лінолеум, ковролін, паркет – тільки за умови відсутності скрипів, щілин).
Пол і стеля в місці установки, як і поверхня прилягання прокладки перед установкою знежирити спиртовмісних засобом.

А) Пілон стаціонарний (серія Profi)
Необхідно зробити виріз отвори в плівці стелі для монтажу пілона до несучої стелі.
Залежно від відстані від основної стелі до натяжної, буде залежати діаметр необхідний для монтажу. Якщо відстань близько 3-10 см – буде досить вирізу діаметром 10 см. При більшій відстані потрібно більше місця для монтажу. В принципі такий виріз годі й декорувати, або закрити спеціальною пластиною, яка встановлюється на пілон і може закрити собою виріз діаметром до 18 см.

Б) Пілон знімний (Моделі Стандарт і Quick)
Ми можемо виготовити зварний кронштейн. Виріз в стелі буде потрібно діаметром 15 см. Кронштейн нижньої своїм майданчиком закриває виріз в натяжній стелі. Опора пілона встановлюється на даний майданчик. Пілон зручно знімати і ставити завдяки вільному доступу до розтискних гвинта.
При замовленні потрібно повідомити відстань від підлоги до натяжної стелі і від натяжної стелі до основного. Для виміру може підійти вже існуючі отвір (наприклад люстри або світильника).

Не знайшли відповідь на Ваше запитання? Напишіть нам, і ми з радістю відповімо!