Доставка

  • До відділення Нової Пошти – згідно з тарифами Нової Пошти
  • Адресна до під’їзду оплачується відповідно до тарифів Нової Пошти (Нова Пошта макс. до 3,05 м);

Товар відвантажується з авто тільки після завершення фінансових взаєморозрахунків за товар!

Увага! Послуги післяплати оплачуються одержувачем при отриманні товару:

  • У випадку замовлення з оплатою при отриманні, суму зворотнього платежу буде збільшено на 2% при доставці на відділення, або на 3% при доставці на адресу або поштомат.

При доставці перевізниками пілон упаковується по ВСІЙ довжині труби.
Зверніть увагу на те, що за цілісність, при доставці транспортною компанією, відповідальність несе перевізник!
У разі виникнення будь-яких питань НЕ виходячи зі складу перевізника, передзвоніть нам, для врегулювання питань, що виникли:


+38 (067) 425-20-51
+38 (073) 425-20-51


Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів», ст. 707 ЦК України, споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, де він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з Інших причин не може бути використаний ним за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не враховуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

З огляду на те що пілони виготовляються Виробником (‘Profi-Pole’) за Договором про виготовлення за індивідуальним замовленням (який згідно ст.837 ГК за своєю правовою природою є договором підряду), а не продаються за договором купівлі-продажу, наведені вимоги законодавства України не Поширюється на зазначені випадки.

Крім того, оскільки виготовлення спортивно циркових виробів за індивідуальним замовленням є побутовою послугою, яка надається населенню, згідно п.34 Постанови «Про внесення змін про правила побутового обслуговування населення» Замовник має право анулювати замовлення і розірвати угоду з власної ініціативи до закінчення терміну його виконання При цьому, Замовник оплачує Виробнику вартість виконаних робіт і відшкодовує йому збитки, завдані розірванням угоди що дорівнює сумі сплаченого замовником авансу при укладенні договору про індивідуальне виготовлення виробів з Виробником.

Звертаємо увагу на те, що всі пілони, є трубною продукцією або нарізаною в розмір визначений замовником, і згідно з постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172, так само як і полотна, належать до списку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).