Posted on Залишити коментар

Студія танців «Kalipso Pole Dance Studio»

Kalipso Pole Dance Studio

Впевнена, що багато хто з Вас вважають, що тренування на пілоні вимагають неймовірної фізичної сили, спритності, гнучкості та розтяжки. А ще, більшість з Вас думають, що починати займатися pole dance потрібно тільки молодим, спортивним дівчатам. Давайте разом розберемося, що з перерахованого, правда, а що 100% вигадка?

Унікальність занять на пілоні полягає в тому, що вони поєднують в собі танцювальні, силові і акробатичні елементи. А тому, якщо раніше (нехай навіть в дитинстві) Ви займалися яким-небудь спортом, то Вашому організму буде трохи легше переносити навантаження.

Це зовсім не означає, що pole dance буде Вам не по плечу! На тренуваннях Ви навчитеся працювати з власною вагою і вже скоро помітите, на скільки стали сильніше і витривалішими.
Новачкам особливо важливо розуміти, що тренувань на пілоні буде досить для силового навантаження. Немає необхідності додатково займатися в тренажерному залі і «тягати залізо».

Ну і знайте, що в pole dance немає вікових обмежень! Головне – натхнення і бажання працювати над собою, а все інше обов’язково вийде!

Наша школа танців на пілоні в м.Києві на пілонах Profi-Pole.

Територіально ми знаходимося на

М. Чернігівська, вул. Попудренка, 52-Б,

+38 (066) 39-79-488

+38 (063) 86-35-992

+38 (093) 24-23-508

Відкривай студію pole dance з нами

З нами працюють понад 500 студій України!

Отримай вигідну пропозицію для студії Pole Dance вже зараз.