Workshop of Circus Props
worldwide shipping
Каталог товарів

Дерев’яний поручень хореографічного станка

Дерев’яний поручень хореографічного станка

600
Замовити
Категорія:

Поручень з дерева (бука) для хореографічного верстата.

Ціна поручня вказана за метр погонний.

Матеріал досить легкий, але водночас міцний. Це важливо для занять в хореографічних залах, де навантаження на верстати завжди досить високі. Довжина поручня балетних верстатів – вибирається вами, від 2 м, що дозволяє займатися на ньому одночасно відразу декільком танцюристам. Діаметр – п’ять сантиметрів, розмір найбільш підходящий для середнього щільного охоплення руки.

Поручень для балетних верстати не буде ковзати при заняттях, на дотик зручний, без шорсткостей і нерівностей. Це досягається шляхом глибокої обробки деревини. Бук твердий, але досить пружний – це відзначається всіма, хто займався на ньому.

При більш легкому, ніж у металевих поручнів вазі, його легше транспортувати. Але в міцності він не поступається поручнів з нержавіючої сталі. А, значить, прослужить досить тривалий термін. Монтувати на балетний верстат його також легко, для цього не потрібно мати будь-якими спеціальними знаннями.

Характеристики:

  • Поручень – круглий
  • Матеріал поручня – дерево бук
  • Діаметр поручня – 50 мм.
  • Довжина – на вибір згідно із запитом.
Підійде для створення балетного станка відповідно до Ваших потреб. Ви можете замовити необхідні кріплення настінного або підлогового типу, доповнивши поручнем з нержавіючої труби необхідної довжини.

Для прорахунку вартості балетного станка по вашим запитам телефонуйте або надсилайте запит.

Відділ замовлення реквізиту:

ViberWhatsApp, Telegram:  +38 067 425 20 51

Відгуків поки немає. Будь першим, хто написав.

Разом з цим товаром купують