Workshop of Circus Props
worldwide shipping
Каталог товарів

Спансет м’який 1 метр — для підвісу повітряних снарядів та обхвату.

Професійний спансет із несучою здатністю понад 1000 кг. Необхідний для підвісу снарядів для повітряної гімнастики, для обхвату металоконструкцій, ферм, колон при кріпленні лебідок та підвісних систем.

  • Довжина – 1 м
  • Ширина спансета: 5 см
250
Замовити
Категорія: Позначка:

Професійні спансети використовуються для підвісу або кріплення будь-яких снарядів для повітряної гімнастики, коли є можливість обхопити що-небудь. Найчастіше спансет потрібен для підвісу на сценічні ферми, балки, що несуть, або металоконструкції.

Крім того, спансет можна використовувати при кріпленні тросової системи або лебідки до будь-якої несучої металоконструкції або колони.

Якщо ви маєте фіксовану висоту для підвісу повітряного кільця або полотна для повітряної гімнастики, спансет може служити замість мотузки для збільшення висоти підвісу.

М’який спансет складається з якісних матеріалів:

1. Усередині спансету знаходиться осердя з поліефірних ниток, які збираються в пучок. Зібрані в пучок поліефірні нитки забезпечують надміцну основу, за міцністю на одиницю маси міцніше будь-якої сталі не менше, ніж у 3,5 рази. Сердечник несе на собі все силове навантаження.

2. Рукав виготовлений із м’якої тканини чорного кольору. Чохол з тканини довший за сердечник, тому збирається в гармошку і не несе на собі ніякого силового навантаження.
На бірці знаходиться інформація про виробника, вантажопідйомність та номер виробу, а також дата виробництва та випробування. Номер сертифіката відповідності Митному союзу. Рукав досить міцний. Він захищає сердечник від перетирання.

  • Вантажопідйомність стропи 1,5 тонн.
  • Стропа може служити як страховка.
  • Ширина спансета: 5см
  • Довжина: 1 м

Відділ замовлення реквізиту:

ViberWhatsApp, Telegram:  +38 067 425 20 51

Відгуків поки немає. Будь першим, хто написав.

Разом з цим товаром купують