Workshop of Circus Props
worldwide shipping
Каталог товарів

Підвіс

Відображаються усі з 15 результатів

Бажаєш придбати підвіс для циркового реквізиту, тоді тобі до нас.

В нас можна купити все для підвісу кільця, полотен та т.п.

  • карабіни
  • машинки обертання (вертлюг)
  • стельове кріплення

Як підвісити повітряне кільце Aerial Hoop?

Для підвісу повітряного кільця використовують комплект підвісу в який входить, стельове кріплення, машинка обертання та два карабіни. Все це можна купити комплектом або окремо якщо ви вже маєте якусь частину. Для регулювання висоти в приміщеннях з високими стелями використовуюсь спансети різної довжини, ми маємо 1 м, 1,5 м та 2 м.

Як підвісити повітряні полотна Aerial Silks?

Для підвісу повітряних полотен Aerial Silks використовують комплект підвісу в який входить, стельове кріплення, машинка обертання та  карабін. Все це можна купити комплектом або окремо якщо ви вже маєте якусь частину. Для регулювання висоти в приміщеннях з високими стелями використовуюсь спансети різної довжини, ми маємо 1 м, 1,5 м та 2 м.

Як зробити полотна для повітряної гімнастики самому?

Якщо ви придбали окремо полотно і вам потрібно його перетворити на Aerial Silks то ви можете використати вісімку або якір для полотен. Також докупити окремо карабіни та стельове кріплення для підвісу.

Як підвісити гамак для флай йоги?

Для підвісу гамака для йоги використовують стельові кронштейни або анкерне кріплення. Гамак можна підвісити як на одне кріплення, так і на два, все залежить від елементів які ви будете виконувати. Наприклад для релаксацій та йоги, гамак вішають на 2 кріплення на відстані 0,7 м – 1 м. Для спортивних трюків підвішують на 1 кріплення обидва кінці.

Гарних тренувань!