Циркові снаряди, реквізит на замовлення

Виготовлення циркового реквізиту на замовлення в Україні.

Реалізація циркових металоконструкцій за Вашими кресленнями.
Ми пропонуємо тільки якісний цирковий реквізит, виконаний на власному виробництві. Відправляємо по Україні та ЄС для артистів, любителів і професіоналів.

Ми виробляємо і продаємо будь-які металоконструкції зроблені по вашим технічним вимогам.

Наш магазин циркового реквізиту тут.

Основним завданням конструктора є реалізація вашої технічної задачі при максимізації довговічності реквізиту. Виконання реквізиту на замовлення відповідно до найвищих стандартів якості.

Цирковий реквізит це конструкції підвищеної відповідальності, так як від їх надійності залежить не тільки ефектність виступу артиста, але і його здоров’я!

Підвісні снаряди, незважаючи на довгий термін експлуатації, вимагають періодичної повірки. У гарантійні зобов’язання входить безкоштовна перевірка, і при необхідності обслуговування.
Купити цирковий реквізит: куб, кільце, шестигранні кільця, підвісні обгумовані пілони, трапеція, гойдалки і не тільки. Все що потрібно для повітряної гімнастики, а також для маніпуляцій з правильними геометричними фігурами, жонглювання, і т.д.

 

Цирковий реквізит це конструкції підвищеної відповідальності, так як від їх надійності залежить не тільки ефектність виступу артиста, але і його здоров’я!

Виготовимо на замовлення цирковий реквізит для еквілібристики:
Стоялкі для еквілібристики, кубики для циркових стоялок, цирковий реквізит, Hand balance, еквілібрування, цирковий реквізит, тростини для еквілібрування, стоялкі для еквілібрування, стоялкі для еквілібрування розбірні, стіл для еквілібрування з тростини, циркові тростини, стоялкі акробатичні, циркові тростини-стоялкі для Еквілібрування, спідниці для еквілібрування, кільця циркові, кільця для еквілібрування і т.д.

 

Контакти

Відділ продажу:

Тел.:  +38 (099) 543-60-36
+38 (093) 425-20-51


Email: profipole@gmail.com

Viber, WhatsApp, Telegram: +38 093 425 20 51