Posted on Залишити коментар

11 речей, які варто знати про Pole Dance

Я почала займатися pole dance після того як побачила його на турнірі. Жінки здивували мене своєю грацією, силою і чуттєвістю. Я хотіла також рухатися, як вони. Я була переконана, що це не буде занадто складно, так як я була у відносно хорошій формі. Мені було доведено протилежне після мого першого уроку. Кожен мускул в моєму тілі болів протягом декількох днів.
Я була натхненна, і хотіла продовжувати вчитися. Я вперше ховала моє хобі від друзів і сім’ї, але воно повільно ставало все більшою частиною мого життя, і я відчувала менше бажання приховувати його і хотілося поділитися ним з усім світом.
Читайте далі, 11 речей, які я волію, щоб люди знали про цей новий вид фітнесу.1. Більшість поулденсерів, незалежно від віку, знаходяться в хорошій формі.

Поул денс тренування для всього тіла. Це витривалость і кардіо в одному. А також поліпшується гнучкість. Танцюристи виконують акробатичні трюки, утримуючи свою вагу. Простий акт сходження на пілон неймовірно демонстрація сили. Це не дивно, що більшість танцюристів pole dance кажуть що ніколи не відчували себе краще. Natasha Wang чемпіон світу pole dance, яка до 29 років не знала про pole dance. Greta Pontarelli чемпіон pole dance у віці 63 роки, а вона тільки почалася кілька років тому.

2. Є багато різних типів танцю на пілоні.

Коли більшість людей думають про “pole dance”, вони, як правило, думають про те що виповнюється в стрип-клубах. У той час як сексуальна сторона як і раніше теж присутня, існує три основні гілки pole dance: sport, art, і exotic.

3. Деякі наполягають на тому що б танець на пілоні, увійшов в Олімпійські ігри.

Це серйозні спортсмени, виконують смертельні трюки і демонструють незбагненну силу м’язів. Є також ті, хто приймає художню сторону pole dance. Pole art – важливе значення має якість трюків, і акцент робиться на виконанні і костюмі виступаючого. Багато хто з них воліють танцювати босоніж, включають сучасні танці, реквізит і костюми в свої виступи. Нарешті сексуальна сторона pole dance досі практикується багатьма. Ці танцюристи зазвичай носять підбори. І хоча є деякі дебати в рамках спільноти, про напрямки pole dance, всі три форми процвітають, а багато танцюристів використовують всі стилі. Існує щось для всіх.

4. Тіло повинне бути відкритим у місцях зчеплення з пілоном.

Я досі дивуюся, що люди не розуміють цю концепцію. Захоплення пілона виконується шкірою ніг, рук або живота, для цього вони повинні бути відкритими. Це турбота про безпеку. Є деякі пози, і робота на підлозі, які можна виконати і в брюках, але для того, щоб виконати більш складні рухи, ми повинні мати належне зчеплення зі шкірою. Більшість поул денсерів не бачать тут проблеми взагалі, оскільки наша увага акцентується не так на тілі, а на тому які трюки елементи ми виконуємо на пілоні.

5. Це може бути небезпечно без належної підготовки.

Хоча pole dance це весело, це ще серйозна спортивне навантаження, яке не слід сприймати легковажно. Деякі люди не розуміють, як складно, коли вперше починаєш займатися. На додаток до синців, полденсери можуть відчувати болю в плечі у спині через неправильну техніки або крепатуру.

Деякі люди не вчаться у сертифікованих інструкторів, а натомість намагаються виконувати трюки за допомогою уроків на YouTube, це може привести до катастрофи. Виконання трюків без інструктора і страховки небезпечно, можна отримати серозні травми впавши з пілона. Ми не хочемо нікого відлякати, просто закликаємо всіх пробувати нові трюки і елементи спочатку в залі з інструктором.

6. Чоловіки можуть танцювати на пілоні.

Кількість людей займаються танцем на пілоні продовжує зростати з кожним роком. Є чоловічі підрозділи у змаганнях. Чоловіча природна схильність до спортивного статури робить їх ідеальними кандидатами для цього виду спорту. Є багато стародавніх форм танцю на пілоні, такі як китайський пілон і Mallakhamb, які виконувалися протягом всієї історії, і майже виключно чоловіками.

7. Не маючи достатньої сили рук не привід, щоб не спробувати pole dance.

Це цілком можливо, самий дратівливий аргумент який я чула від бажаючих спробувати танець на пілоні. Там завжди будуть сотні причин, щоб не спробувати. Може бути, у вас не ідеальна вага, або у вас є дві лівих ноги, або ви думаєте, що ви занадто старі. Чому б не припинити створювати перешкоди? Ви будете здобувати навички, рости і вчитися. Це частина того, що так надихає і розширює і можливості.
Може ви непропорційні і не можете підняти свою вагу або може ви спортсмен з гімнастичними здібностями, завжди знайдеться новий трюк або перехід який доведеться розучувати в pole dance. Процес зростання ніколи не закінчується, і можливості можуть творчі, настільки наскільки ваша уява дозволить їм бути.

8. Навіть якщо поул денс зростає в популярності, ми як і раніше можемо засуджувати.

Незважаючи на прогрес у розумінні громадськості, що ми робимо, багато з нас досі боротися зі стереотипами. Деякі з найгучніших критиків ніколи не пробував себе в poel dance. Тільки в минулому році, Марина Чорт, вчитель, була змушена піти у відставку зі своєї посади через те що вона poledancer. Навіть якщо те, що ми робимо, це повністю спортивно і далеко від типу танцю що виконується в стрип-клубах, ми все ще повинні захищати себе. Багато разів, коли незнайомі людьми дізнаються що це я роблю, я перебуваю в нерішучості, тому що я не хочу виправдовувати свою пристрасть перед скептиком.

9. Це не завжди так сексуально.

Не зрозумійте мене неправильно. Танець на пілоні може бути дуже сексуальним. Але це не завжди так відверто і сексуально, як люди думають. Ми в кінцевому підсумку з синцями, опіками та подряпинами від виконання нових трюків і переходів. І хоча ми носимо спортивні ліфчики і крихітні шорти, це все для комфорту на заняттях з поул денс.
Наші другі половинки незабаром стають добре знайомі з танцем на пілоні. Ми приводимо їх на змагання, ми відправляємо їм відео, ми практикуємо останні трюки на дому, ми говоримо про те, які засоби для зчеплення працюють краще всього.

10. Товариство дуже щільно пов’язано.

Те що ми робимо, як і раніше вважається табу для багатьох, але є унікальна річ, що пов’язує нас разом. Танцюристи pole dance всіх професій, національностей, релігій, культур, розмірів і віків. У мене є друзі по всьому світу через pole dance. У мене є друзі, які подорожують по світу через нього. Ми підтримуємо один одного і вивчаємо нові руху. Ми відсилаємо відео один одному .. Цей спільний інтерес.

11. Танець на пілоні – емоційне зцілення.

Це один з найбільших причин, через яку застрягла в pole dance. Фізичні переваги великі, але відчуття, що ви отримуєте від оволодіння крок за кроком нового в pole dance не піддається опису. Як то я допомагала учениці з її першим трюком на пілоні, радість на її обличчі нагадала мені чому я так люблю те що я роблю.

Ви можете танцювати з будь-якими емоціями, бути радісною, гнівною або сумною. Поєднання спортивної майстерності та художнього впливу робить його незрівнянним серед будь-яких інших форм танцю або спорту. Для мене це як танець і спорт сплітаються в одну прекрасну спортивну форму мистецтва.

Техніку виконання трюків на пілоні можна подивитися тут.

А якщо ви вирішили купити пілон для будинку або студії, можете зателефонувати за тел. +38 (099) -543-60-36, наші консультанти допоможуть підібрати кращу модель пілона, виходячи з Ваших побажань. У нас можна купити статічекій пілон і динамічний пілон з функцією обертання і фіксації.
Для студії знижки.

Купити пілон для pole dance (пол денс) в нашому інтеренет-магазині означає отримати безкоштовну доставку по Києву та Україні;)