Posted on Залишити коментар

Супербоул-2020: гарячі танці Шакіри і Джей Ло на пілоні

Дженіфер Лопес на пілоні

Танці на пілоні і латина: виступ Шакіри і Дженніфер Лопес на Super Bowl 2020

Матч Супербоула вважається одним з найбільш рейтингових на американському телебаченні. За грою спостерігають близько 200 мільйонів глядачів по всьому світу. У 2020 році перемогу здобула команда ‘Канзас-Сіті’.

Традиційним елементом шоу є виступ зірок в перерві матчу. На цей раз розважали глядачів на трибунах Шакіра і Дженніфер Лопес.

Дженнифер Лопес на пилоне

Дженнифер Лопес на пилоне

Виступ Шакіри та Дженніфер Лопес у фінальному матчі НФЛ – Супербоула 2020 став одним з кращих за всю історію шоу.

П’ятнадцять хвилин драйву, відомих хітів і запальних танців – таким вийшло шоу у виконанні латиноамериканських поп-дів Шакіри і Дженніфер Лопес в перерві Супербоула 2020.

Під час шоу глядачі побачили танці на пілоні, латиноамериканські елементи і накидки у вигляді прапорів США і Пуерто-Ріко на плечах Джей Ло. Також несподіваною стала поява реперів J Balvin і Bad Bunny.

Шакіра виконала свої хіти She Wolf, Empire, Whenever, Wherever, Chantaje. Потім разом з Bad Bunny заспівали трек Карди Бі I Like It. Сольний виступ артистка завершила піснею Hips Do not Lie! Крім пісень Шакіра зіграла на декількох музичних інструментах, а також виконала танець живота.

За нею на сцену вийшла Дженніфер Лопес, яка виконала хіти Jenny From The Block, Get Right, Waiting For Tonight, Mi Gente з J Balvin і Let’s Get Loud. Останню пісню співачка заспівала разом зі своєю дочкою.

Дівчинка продемонструвала свої сильні вокальні дані, виконавши перед багатотисячним натовпом хіт Дженніфер Лопес ‘Let’s Get Loud’. Її горда мати стояла поруч, загорнувшись у прапор Пуерто-Ріко.

super bowl lopez
chinese pole lopez

Замовити такий пілон як у Дженніфер Лопес, для яскравих виступів можна в нашому магазині тут.

Виробництво реквізиту для шоу і виступів. Заявки на розрахунки вартості приймаємо на Viber, WhatsApp, Telegram: +38 093 425 20 51

led pole lopes