Posted on Залишити коментар

Студія танцю на пілоні: ключ успіху

Студія танців pole dance на пілоні

Як відкрити школу pole dance. Відкрити бізнес поул-денсу не так вже й важко. Найважче утриматися на ринку. Потрібно правильно себе подати і стати тим місцем, про який всі говорять. Як це зробити?

Пол-денс, ти зводиш з розуму багатьох … зокрема останні кілька років.

13 причин відкрити студію танцю

Все більше відкривається нових студій цього популярного спрямування, навіть в самих забитих куточках країни. Відкрити бізнес пол-денсу не так вже й важко. Найважче утриматися на ринку. Потрібно правильно себе подати і стати тим місцем, про який всі говорять і, куди багато хто бажає потрапити … як в рай. У маленькому містечку необхідно максимально інформувати жителів про нову студію, про пол-денс, навіть противники цього мистецтва повинні зацікавитися, адже конкуренція надзвичайно висока. Існує ще і сезонність – неминуче явище в багатьох бізнес проектах. Вислизнути від неї вдасться тільки маючи гарну платформу, для створення якої можна звернутися з засновниками пів-денс студій з сусідніх населених пунктів.

Оксана Карамеліна, засновник Caramel Pole Dance, Львів

Наша студія існує близько п’яти років і мені є що сказати. Сезонність більш яскраво виражена в бізнесі, пов’язаному з фітнесом і спортом, ніж в інших напрямках. Взимку і влітку люди не дуже активно відвідують заняття. Свята та відпустки відволікають їх від заняття своїм тілом. А ось навесні і восени, саме час подумати про гарну фігуру, щоб чудово виглядати на новорічні свята або на пляжі в літній відпустці. Тут можна задати собі кілька важливих питань.

  • Перше – у вас маленька студія, розрахована на відвідування 100 осіб щомісяця. Скажімо, місто невелике з парою сотень тисяч жителів. Невже не можна знайти ту сотню клієнтів, що буде регулярно відвідувати студію? Мій досвід говорить зворотне. Раніше я проводила заняття сама і були охочі тренуватися і в січні, і в березні в будь-який час доби.
  • Друге, всі люди трохи ліниві і не завжди хочуть працювати і тренуватися, пояснюючи це важливими причинами. Потрібно робити поменше вихідних. Вікенди – вороги тренувань. Через них людина може відкласти тренування, нехай навіть на один день, а потім ще на один і так до нескінченності.
  • Третє, відкривайте нові можливості перед клієнтами під час сезонних спадів. Проводьте акції. Це своєрідне заохочення для клієнтів. Безумовно, відпустка – одне з найбільш очікуваних подій. Дорослі люди не школярі з трьох місячними канікулами. Не всім хочеться витрачати ті пару тижнів, які їм дали на роботі, на тренування.

Танці допомагають переключити свою увагу, спосіб поміняти рід діяльності. Танці є найкращим відпочинком! Перш за все це повинні усвідомити самі власники студій, а потім їх настрій передасться і клієнтам.

Говорячи про суміжних напрямках, особисто мені якось не дуже подобається. При тому, що для танцю на пілоні буде виділений окремий зал, для нього потрібен дещо інший підхід у веденні бізнесу.

За весь період існування нашої студії, ми пережили багато різних експериментів, вдалих і не дуже. Зрештою ми зупинилися на тій думці. Що наша студія повинна бути вузькопрофільної і спеціалізуватися на пів-денс та акробатики. Ми надаємо суміжні напрямки нашим відвідувачам, що забезпечують додатковий розвиток в області танцю. Але це лише 1/10 частину, і не особливо прибуткова справа, її мета – різноманітність.

На превеликий жаль, площа нашого приміщення не дозволяє ввести додаткові і користуються попитом послуги масажу, косметології. Тому досвіду у веденні бізнесу з додатковими послугами у мене немає.

Можу з упевненістю стверджувати, що в студії пол-денсу для прибутку і розвитку необхідно зосередиться саме на пілоні. Люди вважають за краще отримувати певні послуги в тому місці, де вони є основними. Підсвідомо наш мозок вирішує, що там ця послуга 100% якісна. Чим більше ви будете розвиватися, тим більше відвідувачів буде до вас приходити, а значить може знадобитися встановити додатковий пілон. Або ви встановите масажне крісло? Звичайно, ні. Особисто я ще і не розбираюся в рекламі додаткових послуг, про які по суті нічого і не знаю. Моя команда і я вирішили не розпорошаться, а розвиватися в різних підвидах танцю на пілоні. Мої рішення засновані на досвіді. Ви ж повинні виходити зі свого власного досвіду і можливостей. Нехай вам щастить!

Тетяна Пучкова, Monkey Dance Studio, Москва

Monkey Dance Studio – не тільки пів-денс студія, я ще й реп-база, акробатіковоздушная студія і багато іншого. Сезонність для мене не проблема. Головне бути креативним і придумувати оригінальну стратегію.

Світлана Орлова, в минулому – керівник власної студії, зараз тренер, організатор заходів

Як і в будь-якій справі сезонність дає про себе знати. Новорічні свята тривають до кінця січня – час кризи, але самий пік НЕ відвідуваності в липні. Це звичайне явище у всіх студіях і залах, напрямок не грає великої ролі. В основному ми намагаємося в цей період зробити знижки, щоб відбити хоча б оренду. Багато студій не утримуються на плаву в цей час і змушені закритися. Якщо школа зацікавлена ​​в клієнтурі, то вона зробить все, щоб кожен клієнт був задоволений. Можна також організувати спільні відпочинок і ввести програму швидкого і результативного поліпшення фігури.

Катерина Мельянцова, Erotic Art, Смоленськ

Про сезонності. Можу точно сказати, творча криза нам не страшний у вересні, так як саме тоді починається навчання не тільки школярів і студентів, а й людей, охочий навчиться навичкам танцю на пілоні. Травня ми боїмося, як вогню. Пол-денс не буває без травм. Правильніше навіть сказати, без синців не обходиться. Під час відпустки дівчата не хочуть красуватися на пляжах в яскравих купальниках і виблискувати своїми синцями, при цьому пояснюючи кожному, що це не справа рук хуліганів в темному провулку і ревнивого чоловіка, а результат старанної роботи на пілоні. Деякі вирішують взагалі припинити тренування на час відпустки. А деякі займаються стретчингом. Також влітку дуже-таки жарко і важко триматися на пілоні, коли з тебе піт рікою тече. Що стосується додаткових послуг, великим попитом користується фотосесія в залі. Дівчата люблять фотографуватися. З процвітанням мережі Інстаграм, кожна хоче похвалитися своїми нехай і невеликими досягненнями в області пів-денсу. Непогано, коли разом з фотосесією можна отримати послуги перукаря і візажиста. У спільній роботі з фотографом вони можуть створити потрібний образ дівчині. Незайвою буде послуга масажу. Він розслабляє після тренувань і допомагає прибрати зайву вагу.

Катерина Blacky, засновник Blacky Pole dance Studio, Санкт-Петербург

Сезонність однозначно існує. Найчастіше він починається з грудня і тривають до січня і з липня до кінця серпня. Життя закінчується не тільки в новорічне і літній час, але і на травневі свята. Про додаткові послуги ми не дбаємо. Ми не ставимо за мету тільки збільшення прибутку, головне наше завдання – розвиток певного напрямку. Але це лише моя позиція, кожен вибирає для себе індивідуальний шлях розвитку бізнесу.

Ольга Казимирова, викладач в Avenue Art Lab, Москва

За пів-денс залі, як в звичайному залі для фітнесу. Якщо все скаржаться на малу кількість клієнтів перед Новим роком і в травні, то ми можемо навпаки похвалитися напливом клієнтів цей час, оскільки багато хто хоче привести себе в форму, а короткий час. Потім половина з цих людей усвідомлюють, що це почни неможливо, та й напрямок складне для новачків. Вони йдуть назавжди. А друга половина залишається, але тренується вже з меншим ентузіазмом. Новачки потребують підтримки тренера. Саме тренер повинен розробити спеціальну мотивуючу програму для нових клієнтів. Особливо це важливо, якщо новачки займається з досвідченими клієнтами. Говорячи про суміжних напрямках, то ми старанно працюємо над розтяжкою і проводимо заняття по розтяжці в окремі дні.

Йога, джазмодерн, пластика, цирковий напрямок, gogo роблять сірі будні полдесерів яскравіше. Непогана, на мою думку, ідея з масажним кабінетом. Це і додатковий дохід, і приємність клієнту. Взагалі додаткові послуги – це добре, але більш важлива атмосфера студії. Клієнт повинен прийти і відчути драйв і бажання навчиться майстерності танцю на пілоні. Співробітники студії повинні бути позитивно налаштовані на роботу. Вони повинні жити улюбленою справою і прищеплювати любов до пол-денсу іншим, тоді буде результат.

Юлія Іриніна, засновник студії Trash, Санкт-Петербург

Родзинки закладу – таємниця не для загального обговорення. Скажу лише, щоб не постраждати від сезонності необхідно розробити чітку траєкторію бізнесу, і не обмежуватися лише пів-денсом. Ідей цілий океан! Головне, щоб були інвестиції, тоді можна проводити експерименти. Тільки від креативного мислення керівника залежить, буде ваша школі танцю на пілоні міським брендом або місцем збору засиділися вдома домогосподарок.