Posted on Залишити коментар

Стрейчинг – як розтягнути м’язи спини і шиї

Як розтягнути м'язи спини і шиї? Часті питання про те, як приділити увагу стрейчингу спини і шиї, тому що Це дуже важливо, гнучка спина - запорука успіху у виконанні багатьох елементів танцю на пілоні.

Перш ніж безпосередньо приступити до розтягування м’язів спини і шиї, необхідно їх розігріти: прогріти всі м’язи спини, плечей, стегон. Для цього ідеально підійдуть різні обертання відрами, руками відведеними вгору.

Для цього встаємо наприклад в позу ‘кішечки’, робимо кругові рухи спиною, пригинаючись в ній і роблячи її круглої поперемінно. Стежимо за диханням – прогини робимо на 10 зітхань – видихів, круглу спину також – на 10 вдихів – видихів.

Витягуємо руки вперед, піднімаємо стегна максимально вгору, також прогинається на рахунок 10 вдихів / видихів. В цей час намагаємося дотягнутися плечима до статі. Після цього опускаємо стегна на підлогу, піднімаємо плечі максимально вгору, прогинається в спині не відриваючи стегна від підлоги. Ноги при цьому випрямлені. У такому положенні фіксуємо на 30-60 сек.

Для зручності виконання стретчинг біля пілона підкладаємо маленьку подушечку. Лягаємо на неї животом, ноги роз’єднані, пілон між ніг. Руками захоплюємо жердину і прогинаємо спину. Фіксуємо положення на 30-60 сек. Ноги в цьому випадку випрямляє в колінах, натягуємо ноги.

Успішних вам тренувань! Не забувайте, що стретчинг дозволяє мати м’язи гнучкими і розтягнутими, а значить Ви можете виконувати більш широкий діапазон елементів танцю на пілоні.

Швидкого освоєння матеріалу! Нехай тренування дарують нові відкриття і нові елементи.

Купити пілон для будинку
Відділ продажів:
Тел.: (093) -425-20-51
(099) -543-60-36

Відео урок стрейчингу

Вправи для шиї:

Вправи для шийного відділу хребта: