Posted on Залишити коментар

Установка пілона в квартирі: як заміряти висоту стелі

Як встановити пілон для тренувань будинку. Як правильно заміряти висоту стелі і що для того потрібно? Читайте нашу статтю підготовлену для вас експертами пілонного справи.

Наш багаторічний досвід обладнання приміщень професійними пілонами для танців показує, що жердину можна встановити практично в будь-якому приміщенні. Однак є основні вимоги, з урахуванням яких установка жердини пройде простіше і стояти він буде надійніше.

Для установки розтискних пілонів моделей С (Standart)

 1. Підлога і стеля повинні бути міцними (бетонну основу з щільним покриттям або міцні каркасні підстави з металу і дерев’яних перекриттів). Вони не повинні значно прогинатися або хитатися під навантаженням. Навіть якщо підлога в квартирі постелена на дерев’яних лагах, при розтиску пілона він повинен прийняти своє стабільне положення, коли лаги упруться в перекриття.
 2. Покриття та обробка підлоги і стелі в квартирі можуть бути абсолютно будь-якими, однак чим м’якше покриття, тим імовірніше, що після зняття на ньому залишаться вм’ятини. Наприклад, якщо на підлозі у Вас дуже товстий і м’який лінолеум, то після зняття пілона на місці установки можуть залишитися невеликі поглиблення, які з часом розгладяться.
 3. Важливо, щоб покриття було зафіксовано щодо підлоги. Воно не повинно легко ковзати і зрушуватися (особливо це відноситься до установки на килимові покриття, тому окремі шматки килима повинні бути прибрані або зафіксовані на підлозі). Убезпечити пілон від можливого зсуву нижньої опори можна, сильніше розтиснувши його між підлогою та стелею і / або підклавши нековзну прокладку між покриттям і основною підлогою.
 4. При установці пілона на кахельну плитку важливо, щоб плитка була покладена без великих порожнеч, тоді вона не трісне при розтискаючи.
 5. Підлога і стеля повинні бути сухими, очищеними від пилу і бруду, не слизькими.

Якщо у вас в квартирі підвісний або натяжна стеля

Вам необхідно забезпечити вільний доступ до несучої стелі або створити міцну основу між основною стелею і підвісною (набрати товщину з фанери або зробити зварену основу, якщо відстань від основної до підвісної стелі більш як 50 см). Найпростіший варіант – влаштувати отвір в підвісній стелі діаметром близько 30 см, щоб можна було підібратися до основної стелі для установки верхньої опори і рожимного механізму. Отвір після установки та зняття пілона можна закрити декоративною пластиною (найпростіше – використання поліуретанових розеток для декорування кріплення люстри). Для закриття натяжних стель ми пропонуємо різні заглушки з нержавіючої сталі, які кріпляться прямо на жердині.

При установці на стелю з гіпсокартону, якщо є ребра жорсткості, необхідно розтискати жердину саме в ребро жорсткості. В цьому випадку краще збільшити площу верхньої опори за рахунок великого листа товстої фанери.

Як правильно заміряти точну висоту стелі в квартирі

А також як правильно визначити місце установки пілона для танців, відміряти відстань від стін та меблів, визначити матеріал стелі та підлоги.

Для виміру точної висоти стелі Вам знадобляться:

 • Будівельна або лазерна рулетка
 • Драбина або стілець – головне, щоб можна було вільно дістати рукою до стелі.
  При бажанні можна скористатися схилом (будь-яка нитка або мотузка з важелем на кінці, краще, щоб нитка була з запасом; в якості вантажу можете прив’язати на нитку будь-яке кільце або важку прикрасу) – з ним простіше буде визначити точки вертикальності для установки пілона на стелі та підлозі, а також найкоротша відстань між стелею і підлогою, краще, щоб хтось допоміг, стоячи на драбині (стільці) або залишаючись на підлозі.

Отже, приступимо до виміру висоти:

 1. Визначте точне місце установки пілона (жердини) для танців.
  Місце установки жердини краще визначати з урахуванням мінімальних рекомендованих відстаней для комфортних тренувань:
 2. Для роботи в режимі статики рекомендується не менше 1,2 метрів до стін і меблів і не менше 1,8 метрів до інших пілонів;
 3. Для тренувань в динамічному режимі (з включеною функцією обертання) рекомендується не менше 1,5 метрів до стін і меблів і не менше 2,0 метрів до інших жердин.
  Переконайтеся, що підлога і стеля підходять за всіма вимогами до установки розжимного або стаціонарного пілона (див. Вище).Відзначте це місце – можна поставити хрестик крейдою на підлозі або наклеїти хрест з білого скотча, скотчу.
 4. Поставте поруч з цим місцем стілець або драбину.
  Одна людина може взяти рулетку і піднятися на стілець (драбину).
  Людина на стільці (драбині) може взяти рулетку і, висунувши полотно рулетки на необхідну довжину (з невеликим запасом), натягнути її за цими двома точками. Друга людина прикладає початок полотна до точки установки на підлозі, а людина на стільці (драбині) натягує полотно рулетки і дивиться точну відстань від підлоги до стелі.

Для зручності висота може бути вказана в міліметрах. Наприклад, якщо висота становить 2 метри 75 сантиметрів і 5 мм, можна записати так: 2755 мм.

Жердина для танців готується під конкретну висоту стелі, яку Ви повинні будете вказати в ході оформлення замовлення. У моделей з розтискним механізмом пілон буде встановлюватися на висоту -50 / + 50 мм від зазначеної в замовленні висоти стелі.

установка пилона

Для оформлення замовлення на пілон або завмер висоти телефонуйте:

Відділ продажів:

Тел.: +38 (099) 543-60-36
+38 (093) 425-20-51