Posted on Залишити коментар

Pole Art In Ukraine 2017

Національні змагання Pole Art In Ukraine 2017 місто Харків.

02.11.17 відбувся чемпіонат України з пілонного мистецтва Pole Art In Ukraine 2017 р. у Харкові під егідою Федерації Спорту та Мистецтва на Пілоні, за правилами світової організації POSA.

Міжнародний чемпіонат з танцю і спорту на пілоні відбувся в самому незвичайному місці Харкова – арт-заводі «Механіка».

Тут ми занурилися в унікальну атмосферу стилів індастріал і стім-панк, постапокаліптика.
Створений атлетами для атлетів Pole Art Ukraine 2017 зібрав під одним дахом шоу артистів pole dance різного віку і рівнів, від дебютантів до міжнародної еліти, які боролися за право представляти Україну на чемпіонаті світу версії POSA. Ми насолоджувалися виступами атлетів від 6 до 42 років!

Вийшло створити інший світ, іншу реальність, що відповідають тематиці стим-панк і індастріал.
Глядачів також чекала неймовірна програма показових номерів від провідних Повітряні акробати ХАРКОВА і невелика ярмарок-продаж продуктів для pole dance і смачних снеків.

Profi-Pole була спонсором чемпіонату і роздала переможцям знижкові сертифікати на покупку пілона. Загальна сума склала 30 800.

Більше фото з чемпіонату https://www.facebook.com/

Всі учасники чемпіонату отримали грамоти та медалі, а призери ще безліч подарунків від спонсорів.

Висловлюємо подяку організаторам заходу за теплий прийом.
З повагою, команда Profi-Pole

Переможці чемпіонату!
Арт Дебют
1.Цветкова Оля
2.Ващенко Дар’я
3.Шматкова Алена
Арт Любителі
1.Міхайловская Людмила
2.Швец Тетяна
3.Шпак Ірина
Любителі Діти 6-9
1.Часник Софія
2.Рукосуева Вікторія
3.Селюченко Кіра
3.Шкляренко Кіра
Дуети Діти 6-9 Спорт
1.Дамов Дем’ян і Пантюшенко Дар’я
Дуети Діти 6-9 Арт
1.Лукаш Діана і Лукаш Карина
Профі Діти 6-9
1.Степаненко Настя
1. Грязева Ангеліна
2.Сідорова Вікторія
3.Бедарева Аріна
Чоловіки 6-9
1.Грібанова Ілля
2.Дамов Дем’ян
3.Козьмін Артем
Спорт Любителі
1.Пахомова Наталя
2.Журавлева Ксенія
3.Жадан Марина
Спорт Профі
1.Чеботарева Анастасія
2.Орловская Світлана
3.Рудим Анастасія
Спорт Профі Юніори
1.Мамешіна Христина
2.Дарбінян Кіра
Спорт Еліт Юніори 10-14
1.Олейнік Софія
2.Яровая Анастасія
3.Федосова Дар’я
Спорт Еліт Юніори 15-17
1.Куліч Дар’я
2.Веліева Анастасія
3.Марченко Катерина
Спорт Еліт
1.Антонова Анна
Спорт Еліт 40+
1.Діденко Тетяна
Арт Любителі Юніори
1.Анісімова Олександра
2.Кравчук Валерія
2. Співак Валерія
3.Мазур Марія
Арт Профі Юніори
1.Крівенко Дар’я
2. Банукова Яна
3. Євдокимова Катерина
Арт Еліт Юніори 10-14
1.Погребняк Анжеліка
2.Тарасенко Богдана
3.Муха Ярослава
Арт Еліт Юніори 15-17
1.Солошленко Яна
2.Теленік Вікторія
Арт Еліт Чоловіки
1.Дишловой Сергій
2.Забелін Олег
3.Ануфріев Микита
Арт Профі
1.Марченко Маріанна
2.Пахнутова Марія
3.Нерознак Діана
Арт Еліт Жінки
1.Аітова Радміла
2.Літвіненко Поліна
3.Запорожец Галина
Арт Еліт Дуети
1.Дишловой Сергій, Логоша Тетяна, Архипова Вікторія
2.Jessica Bassan, Ludovica Nicolis
3.Поддубная Яна, Калашник Ірина