Posted on Залишити коментар

6 міфів по установці пілона в будинку

динамический пилон дома

Як вибрати пілон для будинку? Підводні камені вибору. Топ 6 міфів про домашній пілон.

Займаючись pole dance кожен мріє про своє домашній пілон, але через велику кількість некоректної інформації про пілони не виходить прийняти рішення про покупку пілона додому.

Ми вирішили написати статтю про найпоширеніші міфи, які існують при виборі пілона.

Міф 1

Пілон додому неможливо поставити без отворів в підлозі і стелі.

Це не правда! Є моделі які не псують поверхні і встановлюються в розпір (на розпірці). У верхній частині пілона знаходиться розжимний механізм який розкручується і впирається в стелю, за рахунок цього пілон виходить розклиненим між підлогою та стелею.

Отворів в підлозі і стелі з таким пілоном не буде! На підставах пілона, в частинах які стикаються з підлогою та стелею є спеціальна прокладка яка не дозволяє пілону пошкодити поверхню і додає надійності при установці.

Міф 2

Динамічний пілон не може бути встановлений в розпір.

Полденсери які вже знають про існування розтискних пілонів помилково думають що динамік в розпір поставити неможливо, інакше як він буде крутитися.

Так ось, пілон динамічний в розпір нашої моделі Dynamic S має завзятий підшипник з розрахунковоим робочим навантаженням 1500 кг, а значить його можна поставити в розпір і він буде відмінно обертатися.

Міф 3

Пілони в розпір не надійні

Пілони, які встановлюються в розпір менш надійні ніж ті що встановлені на дюбелі. Але якщо ви правильно встановили пілон, згідно з інструкцією, і ваше приміщення відповідає вимогам установки, то ваш пілон буде стояти надійно і нічого з ним не станеться.

Так наприклад в новобудові, розжимний пілон може роками стояти не вимагаючи обслуговування, але в будинку з дерев’яними перекриттями необхідно буде кожен день заново виставляти його по рівню.

Міф 4

А якщо я переїду зі знімною квартири? Як бути з пілоном.

В основному, пілони виготовляються під висоту приміщення в якому він буде встановлений. Якщо ж це наймана квартира, то при переїзді можлива зміна висоти, і потім його не встановити. А ще пілон не маленький і переїжджати з ним важко.

Так було до того як на ринку з’явилася наша нова модель пілона UniPole. Ми спеціально розробили модель пілона яка може бути встановлена ​​в приміщенні висотою від 2,4 м до 3 м. Такого запасу достатньо для більшості квартир.

Переваги:

Пілон може бути встановлений як в розпір без пошкоджень статі так і з дюбельних кріпленням.
До того ж UniPole має 2 режими динаміка і статика. Також пілон легко збирається в сумку для перевезення.
Такий варіант підійде для тренерів які виїжджають клієнта додому. Якщо у клієнта немає пілона тренер може взяти з собою Універсальну (переносну) модель пілона.

Міф 5

В гіпсокартон пілон не встановити

Варіантів установки пілона в гіпс є кілька:

1. Якщо гіпсокартон тільки планується в місці де в подальшому потрібно буде встановити пілон, можна зробити заставну (дерев’яну конструкцію) для подальшої установки пілона.

Якщо гіпс вже висить можна:

  • Перевіривши магнітом відсутність профілів в необхідному місці зробити отвір коронкою 130 мм для отримання доступу до несучої стелі. Після чого пілон встановити в несучу стелю, а отвір закрити декоративною пластиною.
  • Перевіривши магнітом, де є профіль, встановити пілон з кріпленням верхньої частини до гіпсокартону (для цього доведеться використовувати спеціальні дюбелі Моллі) обмеження по вазі спортсмена буде 90 кг.

Якщо ж ну дуже не хочеться свердлити стелю, можна встановити пілон на подіумі, що вимагає більше місця в приміщенні, але дає можливість виїзду з пілоном на природу або в будь-яке місце, де висота стелі не більше ніж у вас дома!

Міф 6

Пілон в маленькій квартирі буде заважати.

Якщо місця дійсно мало, але бажання не виходячи з дому займатися є, можна уважно розглянути пілон з можливістю швидкого встановлення

Для вирішення даної проблеми ми створили модель Quick Pole. Її ми створювали для студій танцю в яких в одному приміщенні повинно проводиться багато інших тренувань, і пілони можуть заважати. Але модель стала користуватися популярністю серед полденсерів для домашнього використання в малогабаритних квартирах.

Модель швидкоз’ємного пілона встановлюється за 10 секунд, і так само швидко пілон можна зняти після тренування і він не буде заважати.

Для установки такого пілона до стелі кріпиться стаціонарна опора, а в підлозі фрезерується отвір для нижньої опори, воно не виступає з підлоги і абсолютно не заважає ходити. Також, його можна закрити заглушкою.

Пілон вставляється в верхнє кріплення і фіксується кліпсою засувкою. Пілон варто надійно і безпечно для тренувань.

Всі описані можливості пілонів стосуються тільки пілонів виробництва Profi-Pole. Створення даних моделей пілонів ми прийняли виходячи з запитів полденсеров.