Posted on Залишити коментар

Чи безпечні пілони встановлюються в розпір без анкерної фіксації?

Наскільки безпечні розпірні пілона для будинку?
Є обґрунтовані страхи і побоювання, пов'язані з розпірним пілонів.

Як ні парадоксально, але випадки бувають різні.

Ми виготовляємо і продаємо професійні пілони, в яких впевнені. З 2009 року конструкції постійно тестуються і поліпшуються. На даний момент є безліч варіантів кріплення пілонів в приміщеннях – всі вони максимально надійні, і будуть впевнено фіксувати пілон, якщо дотримуватися вказівки інструкції по установки і експлуатації пілона. Розтискні моделі, які стоять в розпір – відрізняються наявністю функції обертання (перемикання статика / динаміка) користуються максимальним попитом для установки будинку. Ці моделі мають велику суцільнометалеву верхню опору, на нижній частині якої антифрикційна прокладка.

Конструкція верхньої опори разом з розтискним гвинтом не дозволяє впасти пілону навіть при зриві верхньої опори, за рахунок фіксації кута 90 градусів опори по відношенню до пілона.

Купити пілон для будинку в нашому магазині за посиланням

Нижня опора так само має антифрикційні прокладку, яка прилипає до підлоги і не дає опори з’їхати. Якщо покласти опору на підлогу і спробувати її зрушити – Ви відразу відчуєте як опора буквально прилипає до поверхності.  Обидві опори не залишають слідів на будь-яких твердих поверхнях. Основною вимогою для установки – міцна стеля і чисті поверхні для установки (протерті від бруду і пилу).

Є обґрунтовані страхи та побоювання, пов’язані з розпірним пілоном. Багаторічний досвід показує що, зміщення верхньої опори та нестабільна установка розпірних пілонів пов’язана з декількома факторами:

1. Не якісна або неуважно установка пілона. При установці, дуже важливо щоб пілон був встановлений вертикально (за рівнем), а так само був добре розціпленого між підлогою стелею. Тому, необхідно вкрай уважно ставитися до моменту установки пілона і при необхідності повторювати процедуру розжиму і законтріння розжимного механізму. Так само, дуже важливо спочатку (3-5 занять) перевіряти надійність установки.

2. Брудні та пильні поверхні де планується  установка пілона, та брудні самі опори (антифрикційні прокладки опор). Щоб зчеплення з поверхнею було максимальним – необхідно протирати і при необхідності знежирювати підлогу і протирати стелю від дрібного пилу (дисперсії). Це дозволить створити краще тертя і зменшити ступінь разжиму пілона.

3. Установка моделі Стандарт передбачає бетонний (забарвлений) стелю, міцну плоску цілісну підлогу (такий, як паркетна дошка, ламінат, глянцева плитка, лінолеум, ковролін, паркет – тільки за умови відсутності скрипів, щілин).
Підлога та стеля в місці установки, як і поверхня прилягає прокладки перед установкою знежирити спиртовмісним засобом.

До кожного пілона йде інструкція по установці, по ній ви зможете встановити пілон для будинку правильно і максимально безпечно.

4. Ваше приміщення не підходить для установки пілонів моделі Стандарт в розпір без пошкоджень статі / стелі.

Якщо у Вас є якісь сумніви з приводу установки чисто разжимного пілона (без свердління), а так само якщо у Вас визначено місце для постійних тренувань – найкращим варіантом буде позначити це місце і зробити невеликий отвір у стелі, яке надалі можна легко закрити. У цей отвір вставляється кріпильний елемент, на який фіксується верхня опора. Вся нижня частина так само знімання без пошкодження підлоги.

Ви отримуєте всі плюси знімних моделей пілонів з фіксацією верхньої опори:

• 100% запобігання зсуву верхньої опори
• немає необхідності постійно стежити за якістю роспір пілона. Якщо розжим згодом ослабне, або ви поставите його неуважно – пілон просто почне трохи їздити на стельової пластині, але 100% не з’їде!
• можливість розтискати пілон з меншим натягом – функція обертання при цьому буде працювати плавніше і вільніше. Навантаження на підлогу і стелю буде менше.

Ми за якісне і зручне використання пілона! Не бійтеся зробити невеликий отвір у стелі, якщо збираєтеся займатися пілоном більше ніж 2-3 місяців. Це велика помилка, що маленький отвір у стелі може комусь перешкодити. Зрештою, якщо пілон більше не знадобитися – отвір легко закрити самостійно так, що його буде не помітно!

Дані моделі найчастіше встановлюють в студії танців і фітнес центри.

При висоті стелі більше 3-х метрів, при складних поверхнях статі (слизькі, що не гладкі поверхні), а так само при серйозних акробатичних навантаженнях з вагою більше 80 кг – пілони необхідно встановлювати на дюбеля. Вони дадуть 100% впевненість що опори не зрушити з місця.

Пам’ятайте, пілон для танців – це спортивний тренажер, які призначений для тренувань, де на першому місці повинна бути надійність!

Замовити пілон для будинку в нашому магазині за тел.
Відділ продажів:

Тел.: +38 (099) 543-60-36
+38 (093) 425-20-51