Posted on Залишити коментар

Мат для пілона. Що це, і навіщо він потрібен?

мат для пілону

Мати для пілона є необхідним атрибутом для забезпечення безпеки тих, хто займається таким популярним на сьогодні видом спорту, як pole-dance.

Мати для пілона є необхідним атрибутом для забезпечення безпеки тих, хто займається таким популярним на сьогодні видом спорту, як pole-dance.

На сьогодні танець на пілоні став неймовірно популярним. Його пластичність і краса залучають все більшу кількість людей, багато з яких до цього ніколи не займалися спортом і не мають спеціальної підготовки. І, природно, дуже часто любителі pole-dance стикаються з усякого роду складнощами при освоєнні нових рухів, при цьому ймовірність отримати травму дуже висока. Будь-яке, навіть саме цікаве заняття, повинно бути не тільки цікавим, але і максимально безпечним. Тому зовсім неважливо, де ви освоюєте pole-dance: в професійній студії з тренером або у себе вдома – мат для пілона (креш-мат) повинен бути обов’язково. Інакше ви просто ризикуєте своїм здоров’ям.

Хороший і якісний креш-мат значно знижує ризик отримати травму і ви можете спокійно виконувати нові складні трюки і крутки, не боячись падіння на тверду підлогу.

Ви можете купити мати для пілона в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо на вибір різноманітні види креш-матів. Всі моделі, представлені в нашому каталозі, виготовлені з матеріалів високої якості і відповідають всім вимогам і стандартам безпеки. Вони відрізняються по товщині, формі, матеріалу покриття, загальним дизайном і наповнювачем. Ви можете вибрати найбільш прийнятний варіант, спираючись на свої переваги.

Які бувають креш-мати:

  • Мат для пілона квадратний. Такий креш-мат являє собою гармошку з 4 частин. В розкладеному вигляді – це широкий квадратний мат, що має досить значну товщину (до 10 см). Не дуже зручний для стійок через м’якість. Такий мат зручно транспортувати і зберігати. Чохол креш-мату виконаний з щільного ПВХ або шкірозамінника. Його нескладно чистити і мити.
  • Мат для пілона круглий. Такий мат збирається з 4-х секцій, які скріплюються між собою. Займає дуже мало простору в складеному стані, мало важить, тому зручний в перенесенні. Робоча поверхня виготовлена ​​з гладкого матеріалу. Чохол не вимагає прання, при його забрудненні досить його протерти. Великий діаметр і достатня товщина дозволяють виконувати як трюки, так і складні крутки.
  • Мат для пілона круглий з прорізом. Являє собою цільну круглу конструкцію з прорізом для пілона. Володіє високою щільністю, не збивається і не промінается. Товщина такого мату 10см. Найменш компактний серед всіх моделей. Тому рекомендується для застосування в студіях або стаціонарно вдома.
    Найпопулярнішим матом є мат який, збирається з 2 частин на текстильну застібку. Він зручний в транспортуванні і коштує не дорого. Такий мат підійде як для студії так і для дому.
  • Мати для пілона на замовлення. Крім існуючих моделей, ви можете виготовити мат на свій смак. Вибрати потрібні розмір, матеріал наповнення і колір.
    Часто професіонали дають такий порада чим вище пілон, тим товщі повинен бути мат.

Якщо ви прийняли рішення займатися pole-dance, то мати для пілона ціна на які досить висока, просто необхідні для вашої безпеки. Не економте на своєму здоров’ї.