Posted on Залишити коментар

Pole Dance для дітей

Дитячий pole dance чи має право на життя?

Світле волосся, іскриста посмішка, невелике зростання і фантастичною складності трюк, божевільна розтяжка і шпагат, феноменальна гнучкість – на жердині танцює юна 10-12 річна танцівниця … Дітьми, що займаються pole dance, вже давно нікого не здивуєш, часом вони можуть і роблять щось То більше, цікавіше і складніше, ніж багато дорослі танцюристи з хорошою фізичною підготовкою.

Що це? Аморальність, розбещеність і недогляд дорослих або новий фітнес тренд? Спробуємо розібратися.

На сьогоднішній день, практично всі знають, що таке Pole Dance, більш того заняття на пілоні користуються колосальною популярністю. Давай ненадовго заглибимося в історію. Pole Dance набув популярності спершу в Австралії, США, Європі. А прийшло це чудове напрямок, що поєднує в собі і фітнес, і аеробіку, і гімнастику, і навіть акторська майстерність з стрип-клубів, як би жахливо це не звучало, приблизно в вісімдесятих роках минулого століття. Близько десяти років тому заняття Pole Dance перестало бути прерогативою дівчат з вулиці «червоних ліхтарів» і стало буденністю. Більш того, ніяковіючи, дівчата, як ти брали заняття разом із дорослими жінками, які намагаються тим самим зберегти свою фітнес фігуру і знайти новий спосіб підтримання гарної форми.

Що ж таке pole dance сьогодні?

Сьогодні він став розглядатися, як майбутній олімпійський вид спорту. А зовсім недавно Міжнародна федерація Pole Спорту оголосила нові правила (відсутність «надмірно еротичних» танцювальних рухів на змаганнях) в надії, що цей вид спорту стане більш «шановним». Зараз, звичайно, нічого шокуючого в цьому немає, але питання в іншому. Сьогодні ми поговоримо про тему, яка називається ‘Новий фітнес тренд для дітей – pole dance’.

Чи варто займатися танцем на пілоні дитині і чи етично дорослому віддати своє чадо в подібну секцію.

Заглиблюючись в це питання і збираючи різні думки, можна почути багато обурень, подібних до цього: «Боже! Це ж діти »і так далі, або, навпаки, довгі тиради захисників дитячого Pole Dance про безсумнівну користь подібного розвитку. Проте, таке явище як Pole Dance для дітей вже існує і користується популярністю в певних колах. Наприклад, у Великій Британії є студії дитячої Pole Dance, куди батьки віддають свої чада, починаючи з трьох років. У подібних студіях діти із задоволенням займаються і можуть вивчити різні крутки, елементи, зміцнити м’язовий корсет і зробити заділ на майбутнє – стати учасниками змагань на пілоні.

Батьки, діти яких відвідують подібні заняття, пояснюють, що в цьому немає нічого кримінального, дівчаток не занурюють в атмосферу сексуальної розбещеності, а всього лише навчають різним гімнастичним вправам, тим більше це чудовий спосіб подбати про свою фігуру. Погодься, частка правди в цих словах є. Багато батьків вважають, що пілон для дітей – це щось на зразок каруселі або турніка, адже, дійсно, звернувши увагу на різні ролики за участю дітей, можна помітити, як їм подобається крутитися висіти або стрибати на пілон. Вони так само вважають, що та ж сама спортивна гімнастика набагато більш травматичні, ніж пілон.

Займаючись Pole Dance, дитина досягає такі цілі як:

  • самовираження по засобом танцю, а, між іншим, навчитися цьому не завжди і дорослий може.
  • дитина розкриває свій творчий потенціал, пізнає себе через танець, стає впевненіше.
  • розвиває координацію і музичний слух, а що більш важливо розвивається естетично.

 

Так само важливі складові, які може, придбати дитина в процесі занять полденс – це розвиток постави, гнучкості і так далі. Але по мені найголовніше – це спілкування, адже в спеціалізованих дитячих групах дітлахи стають більш комунікабельними.

Для того що б купити пілон в Києві телефонуйте (099) -543-60-36, (093) -425-20-51

На захист pole dance як один із напрямів розвитку дитини, можна навести такі аргументи. Наприклад, в Індії, вже понад два століття практикують такий вид йоги як Маллакхамб. Маллакхамб це різновид йоги з використанням дерев’яного жердини або каната. Даний вид йоги розвиває гнучкість, спритність і силу. Практики стверджують, що Маллакхамб не тільки робить тіло сильним і здоровим, але також загартовує дух. Не варто, напевно, і говорити, що Маллакхамб активно практикую діти, причому заняття вони починають з раннього віку. І немає в Індії жодної людини, який би порівняв йогу Маллакхамб з чимось на зразок стриптизу. Подібні заняття навпаки більше нагадують гімнастичний номер або циркову виставу.